Merve Eraydın Tokgöz


Merve Eraydın Tokgöz

Koç Özel Lisesinde International Baccalaureate eğitimini tamamladı; Istanbul Bilgi Üniversitesi İşletme-Ekonomi Üstün başarı Programından ve London School of Economics Üniversitesi’nden çift diploma ile mezun oldu.

Profesyonel çalışma hayatına 2010 yılında, seyahat parekendeciliği sektöründe yer alan Unifree Duty Free İşletmeciliği A.Ş.’de Ticari İşler fonksiyonu, Kategori Yönetimi’nde başladı.

Unifree Duty Free İşletmeciliği A.Ş’de Proje ve Süreç Yönetimi Ofisi’nin kuruluşunda aktif rol aldı ve liderlik, motivasyon, ikna etme, karar verme ve çatışma çözme gibi becelerini kullanarak risk, paydaş, iletişim, kapsam, zaman, maliyet ve değişiklik yönetimi alanlarında tecrübe edinerek, Istanbul Yeni Havalimanı Duty Free projesini başarıyla tamamladı.

PMP sertifikalı Proje ve Süreç Yönetim Ofis Yöneticisi (PPMO) olarak şirketin stratejik hedefleri kapsamında büyük ölçekli proje ve programları, proje yönetim bilgi ve araç tekniklerini kullanarak yönetmekte, deneyimli proje yöneticilerinden oluşan bir ekibe liderlik etmektedir.