Dinçer Özturan

Dinçer Özturan

Dinçer Özturan, Projera Group kurucusu olup, aktif olarak şirketin CEO’su olarak görev yapmaktadır. Birçok yönetim dalındaki uzmanlığı, bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründeki derin tecrübesiyle, Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketlerinde Yönetici Koçu ve Danışmanı olarak çalışmaktadır. Yazılım Geliştirme Uzmanlığından, Proje Yöneticiliğine, İş Geliştirme Direktörlüğünden, bir dizi yazılım şirkletinin kuruluşu ve büyütülmesi süreçlerinde kurucu ortak aldığı görevlerden elde ettiği deneyimlerin üzerine uzmanlığını geliştirmiştir.

 

Süreç Yönetimi, CRM, Finans, Bankacılık, B2C, B2B ve Kurumsal Sistem Entegrasyonu odaklı iş çözümleri geliştirme konularında, birçok yerel ve uluslararası projede (Türkiye, Ürdün, Dubai, Kuveyt, Katar vb.) farklı rollerde görev almıştır.

Özturan, Yalın Organizasyon Tasarımı, Yüksek Performans Ekibi Oluşturmak, Program & Proje Yönetimi, Ürün Yönetimi ve İş Mimarisi Yönetişimi gibi alanlarda eğitim ve seminerler vermekte, kurumsal danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.